STOP VERDONK!
EMBRACE PINK roept op de vele vormen van protest tegen Rita Verdonk te steunen.
De minister wil uitgeprocedeerde homo-asielzoekers uit Iran terugsturen. Dat schrijft ze in een brief aan de Tweede Kamer. Uitzettingen waren opgeschort na de moord op twee minderjarige homoseksuele jongens in Iran. Maar Verdonk schrijft dat er geen mensen in Iran ter dood worden gebracht alleen maar omdat ze homo zijn. Er komt altijd een andere beschuldiging bij.
Verdonk erkent dat in Iran de doodstraf wordt gegeven voor homoseks, maar vindt het 'niet totaal onmogelijk voor homo's om er maatschappelijk te functioneren'.
EMBRACE PINK heeft geen zin meer in genuanceerde reacties:
"Is de minister gek geworden? Rita kan toch ook zélf bedenken dat andere beschuldigingen zullen worden aangewend om homo's veroordeeld te krijgen? En lees ik nu dat ze eigenlijk zegt: Ow, ga maar terug, maar vooral niet neuken hoor, dat kost je misschien je leven?! Ik weet niet hoe Rita leeft, maar in ieder geval niet in de realiteit!", aldus Giovanni Nijenhuis.













